Hangi Veteriner?

Hangi veteriner projesi, eklenen ilanın bulunduğu adrese en yakın sistemimizde kayıtlı olan ve puanlanmış veterinerleri listelemek,kedi sahiplenmek isteyen kişileri doğru hekime yönlendirmek amacı ile uygulanmaya başlamıştır.

Veterinerler, Veteriner Başvuru Formu'nu doldurarak sistemimize kayıt olabilir, ek özellikler ve tanıtım fırsatlarından yararlanabilmek için bilgi@kediariyorum.com mail adresi veya sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile bizimle iletişime geçebilir.

Hangi Veteriner projesinde yer almam neden önemli?

Veteriner kliniklerinin kendilerini dijital ortamda daha iyi ifade edebilmeleri, verdiği hizmetleri ve klinik hakkında bilgileri paylaşabilmeleri için önemli bir platformda yer almalarını sağlar. Evcil hayvan sahipleri ve evcil hayvan edinecek ziyaretçilerine varlığını göstermek için önemlidir.

Nerede paylaşılacak?

Hangi Veteriner? sayfamızda, tüm veteriner kliniklerini listeliyoruz. 

Her veteriner üyeliği için bir profil sayfası oluşturuyoruz. Bu profil sayfasında kliniğin bilgilerini ekliyoruz.

Her eklenen ilan için normal veteriner üyelikleri "evcil hayvanın bulunduğu İLÇEDE" Hangi Veteriner? sekmesi altında listelenecektir.

Her eklenen ilan için premium veteriner üyelikleri "evcil hayvanın bulunduğu ŞEHİRDE" Hangi Veteriner? sekmesi altında listelenecektir.

Türkiye'nin en geniş kapsamlı kedi sahiplendirme platformu

Kedinizi güvenle sahiplenin.