Acana Wild Prairie | 1-7 Yaş

Acana Wild Praire Yetişkin Kedi Maması

TÜM IRKLAR VE YAŞAM EVRELERİ İÇİN

Engin verimli çayırlarımızdan, zengin topraklarımızdan ve bakir göllerimizden ilhamını alan ACANA Wild Prairie Kanada çiftliklerinden ve sularından her gün taze olarak teslim edilen eşsiz yöresel içerikleri sunmaktadır.

Her gün WholePrey™ oranlarında taze teslim edilen serbest dolaşan tavuk, hindi, bütün kuluçka yumurtaları ve kuzey göllerinde serbest olarak avlanan balıklarla dopdolu olan ACANA Wild Prairie’den doğal faydalar fışkırmaktadır.

Her yerde güvenilen, sınırlı karbonhidrat ve zengin protein içeriğine sahip ACANA tüm ırk ve yaş evrelerindeki kedilerde en üst kondisyon seviyesini sağlamaktadır. İçeriklerimizi okuyun, siz de bize hak vereceksiniz.
 

BESLENME TAVSİYELERİ

ACANA’dan tüm ırk ve yaş evrelerindeki kediler yararlanabilir. Aynı sizin gibi kediniz de kendine hastır ve beslenme gereksinimleri çevreye, yaşa ve aktivitelerine göre değişiklik göstermektedir. Aşağıdaki tablo ihtiyaca göre ayarlanacak şekilde, bir başlangıç noktası sağlamaktadır. Kedinizi günde iki kez besleyiniz ve her zaman yanında temiz su bulundurunuz.

† 250 ml/120 gr‘lık standart bir ölçek kullanın. Kuru olarak veya hafifçe nemlendirerek servis edin. Veterinerinizle düzenli olarak görüşün. Tazeliğin korunmasına yardımcı olması için, torbayı sıkıca kapatmanızı ve serin, kuru bir yerde saklamanızı öneriyoruz.

KALORİ DAĞILIMI

Geleneksel gıdalara kıyasla, ACANA‘nın verdiği kalorinin daha fazlası protein ve yağdan sağlanırken, daha azı karbonhidratlardan elde edilir ve obezite ile diyabet riski azaltılarak kedinizin sağlığı ve gelişimi en üst düzeye çıkarılır.

Metabolize enerji 4100 kcal/kg’dır (250 ml/120 gr’lık ölçek başına 492 kcal), Bunun % 36"sı proteinden, % 22"ü meyve ve sebzelerden, %42"ı ise yağdan gelir.

NE KADAR ET

 • ACANA Wild Prairie WholePrey™ oranlarında et, organ ve kıkırdaktan oluşan 5 tür et içermektedir.

  1. Yöre çiftliklerinden taze serbest dolaşan tavuk – et, ciğer, yürek, böbrek ve kıkırdak.
  2. Yöre çiftliklerinden taze serbest dolaşan tavuk – et, ciğer, yürek, böbrek ve kıkırdak.
  3. Yörenin çayırlık çiftliklerinden bütün ve taze kuluçka yumurtaları.
  4. Kanada’nın bakir göllerinden bütün ve taze serbest olarak avlanan Sudak.
  5. Kanada’nın bakir göllerinden bütün ve taze serbest olarak avlanan Alabalık.

SADECE 3 TAKVİYE

Geleneksel kedi mamalarının tersine, ACANA’nın zengin et ve WholePrey™ içerikleri temel besin öğelerini doğal olarak sağlarken, uzun katkı ve takviye maddeleri listesine olan ihtiyacı azaltmaktadır.
 

KANADA’NIN EN İYİ VE EN TAZE İÇERİKLERİ

ACANA Wild Prairie bildiğimiz ve güvendiğimiz insanlar tarafından yetiştirilen ya da avlanan, “insan tüketimine uygun” olarak addedilen ve her gün ödüllü NorthStar® mutfaklarımıza taze olarak teslim edilen benzersiz yöresel içerikleri bir arada sunmaktadır.

Taze tavuk eti (%9), taze hindi eti (%9), taze tavuk iç organları (ciğer, kalp, böbrek) (%9), tavuk eti (%8), hindi eti (%8), bütün ringa balığı eti (%8), bütün yeşil bezelye, bütün kırmızı mercimek, bütün nohut, tavuk yağı (%5), taze bütün yumurta (%4), taze serbest avlanmış Sudak Balığı (%4), taze serbest avlanmış alabalık (%4), taze hindi iç organları(ciğer, kalp, böbrek) (%4), bütün yeşil mercimek, bütün barbunya fasulyesi, bütün sarı bezelye, kömür balığı yağı (%2), güneşte kurutulmuş kaba yonca, kurutulmuş tavuk kıkırdağı (%1), kurutulmuş kahverengi yosun, taze kabak, taze balkabağı, taze yaban havucu, taze lahana, taze ıspanak, taze hardal yeşilliği, taze şalgam, taze havuç, taze kırmızı lezzetli elma, taze bartlett armut , dondurularak kurutulmuş ciğer (tavuk ve hindi) (%0.1), taze bütün kızılcık, taze bütün yaban mersini, hindiba kökü, zerdeçal, süt devedikeni, dulavratotu kökü, lavanta, hatmi kökü, kuşbuu.

Takviye : Kolin, Çinko, Bakır.

Doğal olarak E vitamini ile korunmaktadır.


Satışa hazır paketler:


1.8 KG 5.4 KG

Bu mamayı bulabileceğiniz online siteler

Petkatalog.com

Evcil dostlarımız için her şey!
1.8 KG 5.4 KG

Türkiye'nin en geniş kapsamlı kedi sahiplendirme platformu

Kedinizi güvenle sahiplenin.