Belgeler Rozeti

Belgeler rozeti, ilan sahibinin kedi satışı yapabilmesi için gereken ruhsat ve evrakları kediariyorum.com yönetimine sunduğu ve satışını yaptığı kedinin resmi yükümlülüklerini kabul ettiği anlamına gelir.
Bu rozet bireysel ve kurumsal kullanıcılar tarafından alınabilir.
Rozete sahip olan kullanıcıların tüm bilgileri sistemimizde saklanır ve hukukî açıdan gerekliliği halinde adli makamlar ile paylaşılabilir.
Kedinizi güvenilir şekilde almak için önemli bir rozettir.
Detaylı Bilgi Al

Irk Garantisi Rozeti

Irk Garantisi rozeti; ilan sahibinin, satışını yaptığı tüm kedilere safkan ırk garantisi sunduğu anlamına gelir.
Yalnızca safkan yavruların satışını yaptığını ve söz konusu kedinin safkan olmaması halinde gerekli telafiyi yapacağını gösterir.
Irk garantisi rozetine sahip olan satıcı, kediariyorum.com yönetimi tarafından hazırlanmış olan Irk Garantisi Sözleşmesini şirket kaşesi ve yetkili kişinin imzası dahilinde kediariyorum.com'a sunar ve bu sözleşme sistemimizde saklanır.
Kedinin safkan olmadığı anlaşıldığı taktirde sistemimizde saklanan bu sözleşmeyi adli makamlar ile paylaşılabiliriz.
Detaylı Bilgi Al

Sağlık Garantisi Rozeti

Sağlık Garantisi rozeti; ilan sahibinin, satışını yaptığı tüm kedilere en az 15 gün süreyle sağlık garantisi verdiğini gösterir.
Sağlık Garantisi, satın alınan/sahiplenilen canlının 15 gün içerisinde çıkabilecek tüm viral hastalıklarda ücretsiz tedavi hizmeti vermeyi ya da ücret iadesi yapmayı kabul ettiği anlamına gelir.
Bu rozete sahip olmak için, satıcılar kediariyorum.com tarafından hazırlanmış olan Sağlık Garantisi Sözleşmesini şirket kaşesi ve yetkili kişi imzasıyla birlikte tarafımıza sunar ve bu sözleşme arşivimizde saklanır.
Detaylı Bilgi Al

Fiziki Mağaza Rozeti

Fiziki Mağaza rozeti, ilan sahibinin bir mağazası olduğunu ve bu mağazanın tüm bilgilerini bizimle paylaştığı anlamına gelir.
Bu rozete sahip olan mağazalardan aşağıdaki belgeler alınmış olup tarafımızca saklanmaktadır.
Detaylı Bilgi Al

Zincir Mağaza Rozeti

Zincir Mağaza rozeti, en az 2 mağazaya sahip olan satıcılara verilir. Satıcının güvenilirlik seviyesini anlamanızda yardımcı olabilir.
Bu rozete sahip olan mağazalardan aşağıdaki belgeler alınmış olup tarafımızca saklanmaktadır.
Detaylı Bilgi Al

Üretim Çiftliği Rozeti

Üretim Çiftliği rozeti, ilan sahibinin bir kedi üretim çiftliğine sahip olduğunu ve bu ilanda bulunan kedinin üretim çiftliğinden doğruca satışa sunulduğunu gösterir.
Bu rozete sahip olan mağazalardan aşağıdaki belgeler alınmış olup tarafımızca saklanmaktadır.
Detaylı Bilgi Al

Yerli Üretici Rozeti

Yerli Üretici Rozeti, bireysel kullanıcıların evde baktığı kedilerinin yavruları için ilan açtığını gösterir. Rozet karşılığında hiçbir belge istenmez.
(Üretim çiftliklerine üretim çiftliği rozeti ile birlikte verilir)
Bu rozet; güvenilirlik için değil, bilgi maksatlı verilmektedir.
Detaylı Bilgi Al

Türkiye'nin en geniş kapsamlı kedi sahiplendirme platformu

Kedinizi güvenle sahiplenin.